lang Polski

Opis

Stalprodukt to doświadczony i sprawdzony partner w biznesie. Nasza wykwalifikowana kadra, jej wiedza oraz wykorzystywanie nowoczesnych technologii stanowią gwarancję najwyższej jakości produkt ó w oraz świadczonych usług. Jesteśmy wiodącym producentem i eksporterem wysoko przetworzonych wyrobów ze stali: blach elektrotechnicznych transformatorowych, kształtownik ó w giętych na zimno, barier drogowych i rdzeni toroidalnych. Nasza Spółka posiada też własną, rozwiniętą sieć dystrybucji wyrobów hutniczych. Tworzą ją składy handlowe i biura w kilkunastu miastach na terenie Polski. Od 1997 r. akcje Stalproduktu notowane są na rynku podstawowym Giełdy Papier ów Wartościowych w Warszawie i dzięki temu informacja o kondycji finansowej Spółki jest transparentna i dostępna.

Stalprodukt S.A. posiada certyfikaty: Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001 oraz Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001, wydane przez T ÜV CERT Rheinland. Naszą misją jest wspieranie rozwoju naszych Klient ó w poprzez zapewnienie najwyższej jakości produkt ó w i usług. Dążymy do uzyskania pozycji preferowanego dostawcy i zaufanego partnera biznesowego naszych Klientów. Program produkcji obejmuje kształtowniki standardowe oraz kształtowniki specjalistyczne, produkowane na zamówienie. Możliwość nabycia poszczególnych asortyment ó w należy weryfikować u sprzedawców. Masy profili zawarte w katalogu są masami teoretycznymi, obliczanymi na podstawie wzoró w zawartych w obowiązujących normach produkcyjnych. Wszystkie obliczenia przeprowadzone zostały dla wielkości nominalnych. Jako gęstość obliczeniowa stali została przyjęta wielkość 7,85 g/cm3.

Zastosowania i korzyści

Zastosowania

Kształtowniki otwarte i zamknięte znajdują nieograniczone zastosowanie we wszelkiego rodzaju konstrukcjach budowlanych i maszynowych, wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka wytrzymałość i dokładność wykonania. Z powodzeniem
zastępują kształtowniki walcowane na gorąco.

Przykłady:

 • elementy konstrukcji nośnych ścian, szklanych fasad, dachów
 • budowa maszyn rolniczych
 • ogrodzenia
 • konstrukcje bram
 • konstrukcje ramowe wykorzystywane w przemyśle motoryzacyjnym.

Korzyści

 • Możliwość zastosowania najbardziej odpowiedniego gatunku stali. Oferujemy kształtowniki wykonane z wielu gatunków stali, począwszy od stali zwykłej jakości (S235), poprzez stale o podwyższonej wytrzymałości (S355), do stali o wysokiej wytrzymałości (do S650 włącznie).
 • Oferowany przez nas szeroki zakres wymiarowy przekrojów okrągłych (od Ø10 mm do Ø273 mm), kwadratowych (od 10×10 mm do 200×200 mm) i prostokątnych (od 18×10 mm do 300×100 mm) pozwala na optymalny dobór elementów składowych dowolnych konstrukcji.
 • Kształtowniki produkowane są na najnowocześniejszych, zautomatyzowanych liniach produkcyjnych zakupionych u renomowanych producentów z Włoch i Niemiec w latach 2007-2009. Dzięki temu nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i dokładnością wykonania, niejednokrotnie przekraczając wymagania norm przedmiotowych, zaspokajając potrzeby klientów.
 • Szeroki zakres możliwości produkcyjnych, jak również projektowych, umożliwia wdrażanie do produkcji nowych rozwiązań w zakresie produkowanych kształtowników dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.
 • Zastosowanie materiałów o wysokiej wytrzymałości umożliwia projektowanie znacznie lżejszych konstrukcji w porównaniu z dotychczas stosowanymi materiałami.

Kształtowniki

EN 10162

Rozwiń tabelę Zwiń tabelę

EN 10162 *

Rozwiń tabelę Zwiń tabelę

Kontakt

Formularz kontaktowy
  W przypadku niespełnienia bazowych kryteriów zakupu (struktura, ilość, gatunek itp.) w Stalprodukt S.A., zapytanie zostanie przekazane do hurtowni partnerskiej.

  Certyfikaty