lang Polski

Praca w STALPRODUKT S.A.

Realizując stały rozwój Spółki, poszukujemy Pracowników, którzy posiadając odpowiednie kwalifikacje oraz motywację pomogą nam w realizacji naszych celów. Stabilne zatrudnienie, które oferuje Spółka oraz możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji pozwalają rozwijać się zawodowo naszym Pracownikom.

W zakładce „Kariera” sukcesywnie – w miarę istniejących potrzeb zamieszczamy oferty pracy na stanowiska, na które aktualnie prowadzimy rekrutacje. Jeśli nie znalazłeś oferty, która Cię zainteresowała, prześlij nam na adres rekrutacja@stalprodukt.pl swoje CV, a zostanie ono umieszczone w naszej bazie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Spośród napływających ofert (CV) zastrzegamy sobie prawo do dowolnego wyboru kandydatów na wolne stanowiska pracy, których zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której kandydat będzie miał możliwość bliższego zaprezentowania swojej osoby.

Administratorem danych jest Stalprodukt S.A. z siedzibą w Bochni. Więcej informacji znajduje się w naszej Polityce Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z nią.

Certyfikaty