lang Polski

18/09/2009

Spółka Stalprodukt, jako jedna z trzech firm z branży przemysłu ciężkiego i maszynowego, została wyróżniona tytułem i statuetką w konkursie Lider Polskiej Transformacji, organizowanym przez redakcję miesięcznika “Forbes”. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 16 września 2009 roku w Warszawie, podczas Forbes Executive Forum. Nagrodę w imieniu spółki odebrał Piotr Janeczek, Prezes Zarządu Stalproduktu.

Spółka Stalprodukt, jako jedna z trzech firm z branży przemysłu ciężkiego i maszynowego, została wyróżniona tytułem i statuetką w konkursie Lider Polskiej Transformacji, organizowanym przez redakcję miesięcznika “Forbes”. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 16 września 2009 roku w Warszawie, podczas Forbes Executive Forum. Nagrodę w imieniu spółki odebrał Piotr Janeczek, Prezes Zarządu Stalproduktu.

Impreza ta była jedną z cyklu konferencji i spotkań podsumowujących gospodarcze osiągnięcia Polski w ciągu minionych 20 lat. Ich ideą jest zebranie w jednym miejscu wybitnych ludzi, przedstawicieli świata nauki i biznesu, którzy przyczynili się do sukcesu gospodarczego Polski. Inicjatorzy konkursu zamierzają nagrodzić „Ojców Polskiej Transformacji” oraz najlepiej zrestrukturyzowane przedsiębiorstwa.

Forbes 20 Lat Polskiej Transformacji-Liderzy Polskiej Transformacji.
Fot: AFLTadeusz Klepczyñski e-mail:afl@foto-afl.pl

Certyfikaty